رمز ارز

دلیل انتقال اتریوم نهنگ‌ها به صرافی‌های رمزارزی چیست؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

زمان انتقال شبکه اتریوم به الگوریتم اجماع اثبات سهام (POS) در حال نزدیک شدن است. دیروز، بنیاد اتریوم فاش کرد که Merge ممکن است حتی زودتر از آنچه قبلاً انتظار می‌رفت انجام شود. پیش‌بینی می‌شود که Merge بین 10 تا 20 سپتامبر پس از ارتقای Bellatrix انجام شود.
در این میان، داده‌ها نشان می‌دهد که آدرس‌های غیر صرافی برتر برای اتریوم در حال کاهش دارایی‌های خود هستند. به گزارش پلتفرم تحلیلی سنتیمنت (Santiment)، ۱۰ آدرس برتر اتریوم غیر از صرافی‌ها دارایی‌های خود را کاهش داده‌اند، در حالی که آدرس‌های صرافی‌های برتر رشد می‌کنند.
داده‌ها نشان می‌دهند که این آدرس‌ها در سه ماه گذشته دارایی‌های اتریومی خود را تقریباً 11 درصد کاهش داده‌اند. این اتفاق کمتر از یک ماه قبل از Merge شروع شده است. این اتفاق می‌تواند به این معنی باشد که نهادهای بزرگ بسته به اینکه رویداد چگونه پیش می‌رود، آماده می‌شوند تا اقدامی انجام دهند.
در همین حال، یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال استدلال کرده که تقریباً در هر روز از ماه آگوست، حجم معاملات اتریوم بالاتر از بیت کوین بود. به عنوان مثال، در 22 آگوست، اتریوم 40 درصد از حجم معاملات در صرافی‌ها را نمایندگی می‌کرد، در حالی که بیت کوین تنها 31 درصد از حجم معاملات را تشکیل می‌داد. این موضوع باعث شد که تحلیلگران به این نتیجه برسند که علی‌رغم کاهش بحث و گفتگوها در رسانه‌های اجتماعی در مورد Merge، اتریوم هنوز بسیار محبوب است.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه
منبع کریپتوپوتیتو

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا