عمومی

دسته مادربرد به بخش محصولات زومیت اضافه شد

به مرور و پس از پوشش تقریباً تمام قطعات الکترونیکی مهم کامپیوتری نوبت به مادربرد و اضافه شدن آن به بخش محصولات lastech رسیده است. با توجه به ناقص بودن مشخصات فنی در اکثر منابع فارسی زبان، به‌روز نشدن بسیاری از مشخصات حتی در سایت سازنده و همچنین معرفی متفاوت مشخصات مادربردها در برندهای مختلف و نامفهوم بودن آن در پاره‌ای از محصولات، ما در lastech تمام تلاش خود را برای ارائه کامل و دقیق اطلاعات به شما کاربران کرده‌ایم.

با توجه به اینکه بازار مادربرد در کشورمان عموماً در دست سه بازیگر مهم است ورود اطلاعات مادربرد ایسوس،‌ مادربرد گیگابایت و مادربرد MSI در اولویت قرار گرفت. سعی شده است مدل‌های بالارده و گیمینگ،‌ میان‌رده و پایین رده در این بخش پوشش داده شود.

تصاویر باکیفیت، بخش پرسش و پاسخ و نظرات در کنار ارائه‌ی فهرست فروشندگان انواع مادربرد همانند دیگر دسته‌ محصولات ارائه شده است؛ در صورتی که تجربه استفاده از هر یک از مادربردهای موجود در بخش محصولات lastech را دارید لطفا با نوشتن تجربه خود و نقاط قوت و ضعف آن،‌ ما را در کمک به کاربران یاری کنید.

مشخصات فنی مادربرد در بخش محصولات

به‌زودی دسته محصول اندروید باکس، مودم و کتاب‌خوان نیز به بخش محصولات lastech اضافه خواهد شد. شما چه دسته محصولی را برای ورود به این بخش پیشنهاد می‌دهید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

ورود به بخش مادربرد

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا