رمز ارز

دسترسی کاربران ریپل به برنامه‌های اتریوم فراهم می‌شود!

زمان مطالعه: دقیقه

کاربران ریپل در آینده قادر خواهند بود با برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) سازگار با اتریوم تعامل داشته باشند. شرکت توسعه بلاکچین Peersyst Technologies، با انتشار خبر راه‌اندازی مرحله آزمایشی زنجیره جانبی جدید XRP Ledger ریپل، اعلام کرد که این زنجیره جانبی با ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگار خواهد بود. این بدان معناست که کاربران ریپل در نهایت می‌توانند به برنامه‌های غیرمتمرکز مانند یونی سواپ و کیف پول‌های وب ۳ مانند متامسک دسترسی داشته باشند.
طبق گزارش‌ها، زنجیره جانبی جدید XRP Ledger ریپل همچنین دارای یک پل بین زنجیره‌ای خواهد بود که برای انتقال XRP و سایر دارایی‌ها بین زنجیره جانبی پشتیبانی شده توسط EVM و XRP Ledger Devnet ساخته می‌شود. این بدان معنی است که توسعه‌دهندگان دیگر مجبور نخواهند بود بین بلاکچین‌های سازگار با XRPL یا EVM یکی را انتخاب کنند. همچنین، توسعه‌دهندگان خواهند توانست به تراکنش‌های سریع و کم‌هزینه XRPL دسترسی داشته باشند و قراردادهای هوشمند مبتنی بر زبان برنامه‌نویسی سالیدیتی را به XRPL بیاورند.
زنجیره جانبی سازگار با EVM مبتنی بر ریپل به صورت سفارشی توسط پروتکل تندرمینت (Tendermint) ساخته شده و هدف آن پردازش ۱۰۰۰ تراکنش در ثانیه است. بر اساس داده‌های بازار، در زمان انتشار این خبر، ارز دیجیتال XRP با یک رشد ۱٫۶۳ درصدی نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، در محدوده قیمتی ۰٫۴۷۵ دلار معامله می‌شود.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

منبع کوین تلگراف

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا