رمز ارز

درآمد میلیون دلاری دونالد ترامپ از فروش NFT!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

درآمد ترامپ از فروشNFTها از طریق یک توافق‌نامه لایسنسی بین شرکت او یعنی CIC Digital LLC و سازنده مجموعه NFT INT LLC به دست می‌آید.
گزارشات منتشر شده نشان می‌دهد که دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا، از فروش توکن‌هایی با نام تجاری ترامپ (NFT) با ارزش بین 00.1 تا 100 دلار توانست 1 میلیون دلار درآمد کسب کند.
مجموعه 45،000 کلکسیون دیجیتالی، که شامل تصاویر چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا است، در ماه دسامبر به فروش رفت و در عرض یک روز به پایان رسید. قیمت این مجموعه در چند هفته گذشته به دلیل اخبار مربوط به محاکمه رئیس جمهور سابق در نیویورک، رو به افزایش گرفته است.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده از تحلیل درون شبکه‌ای NFT CryptoSlam، این پروژه تا کنون بیش از ۱۹ میلیون دلار فروش داشته است. با این حال، در هفته گذشته، تعداد کیف پول‌هایی که دارای توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)  ترامپ بودند، با ۱۳ درصد کاهش به ۲۰۸ کیف پول کاهش پیدا کرده است.
بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط OpenSea، حدود 65 درصد از کلکسیونرها فقط یک NFT دارند، در حالی که 23 درصد دیگر بین دو تا سه NFT در اختیار دارند. چندین کیف پول هم دارای بیش از 100 NFT هستند. همچنین، 1000 عدد از این NFTها در دسترس عموم نیستند و در کیف پول ایمن Gnosis نگهداری می‌شوند. Gnosis یک قرارداد هوشمند چند امضایی است و برای هر گونه تقلب در جابه‌جایی دارایی‌ها، نیاز به تأیید چندین کاربر دارد.
سایت OpenSea اعلام کرده است که 10 درصد از حق امتیاز خالق برای فروش ثانویهNFTها مربوط به این پروژه است. همچنین، در حال حاضر بالاترین پیشنهاد برای NFT ترامپ 10 ETH یا حدود 20،000 دلار است. اغلب پیشنهادات در محدوده 0.3 ETH (حدود 630 دلار) قرار دارند.

منبع

کوین‌دسک

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا