رمز ارز

دارایی هفت میلیون واحدی غول‌های اتریوم!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گفته شرکت تحلیلی Santiment، اتریوم در طول سقوط بازار در سال ۲۰۲۲ شاهد افزایش عرضه توسط آدرس‌های صرافی‌های برتر بوده است؛ چراکه در این بازه، معامله‌گران دارایی‌های خود را در صرافی‌های بزرگ تخلیه کرده‌اند.
طبق گزارش‌ها، در حال حاضر، مجموعا هفت میلیون ETH توسط ده آدرس صرافی برتر نگهداری می‌شوند که این رقم، بالاترین سطح آن از ماه می ۲۰۲۱ تاکنون بوده است.
علاوه بر این، قیمت گاز اتریوم بر اساس میانگین هفت‌روزه به ۱۷٫۵ Gwei کاهش یافته که نشان‌دهنده پایین‌ترین ازدحام شبکه و قیمت گاز از می ۲۰۲۰، قبل از شروع بازار صعودی است. این امر نشان می‌دهد که افزایشی در استفاده از این شبکه وجود نداشته است و به‌طور کلی، فعالیت نسبی اتریوم در پایین‌ترین حد چندسالهٔ خود قرار دارد.
در نتیجه، میزان سوزاندن ETH بر اساس پروتکل EIP1559 هم کاهش یافته و اتریوم سوزانده شده تنها ۱۱ درصد از کل انتشار را تشکیل می‌دهد.
در حال حاضر، اتریوم با قیمت ۱۶۲۱ دلار معامله می‌شود که ۰٫۸ درصد کاهش قیمت در ۲۴ ساعت گذشته و حدود هشت درصد افزایش قیمت در هفته گذشته را نشان می‌دهد. از بسیاری جهات، افزایش اخیر قیمت اتریوم در ماه جولای، برای گاوهایی که نزدیک به ۹ ماه رکود بی‌امان بازار را تحمل کرده‌اند، خبر خوبی است.
بازار دارایی‌های دیجیتال به‌طور تاریخی در طول بازار نزولی ۲۰۲۲ آسیب دید. از زمان فروش ماه می ۲۰۲۱، تقاضا برای تراکنش‌های اتریوم به‌تدریج کاهش یافته است و در هفته‌های اخیر تنها شاهد افزایش کمی در فعالیت بوده‌ایم. به گفته گلس‌نود، اگر این روند صعودی اخیر ادامه داشته باشد، می‌تواند برای قیمت اتریوم سودمند باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا