رمز ارز

خطرآفرینی آلمان برای اتریوم در آستانه ادغام!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

درست زمانی که اکوسیستم اتریوم به مراحل پایانی خود در آماده‌سازی برای ادغام رسیده، شرکت خصوصی ارائه‌دهنده فضای ابری آلمانی به نام Hetzner، موضع مخالف خود را در خصوص استخراج هم‌زمان با استفاده برنامه‌های مبتنی بر مکانیسم‌های اثبات سهام PoS و اثبات کار PoW، تکرار کرد.
این ارائه‌دهنده خدمات فضای ابری، در بحثی پیرامون اجرای گره‌های بلاکچین، با اشاره به محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های مشتریان در استفاده از خدمات خود گفت:

استفاده از خدمات ما برای هر کاربرد مرتبط با استخراج از جمله برای اتریوم مجاز نیست.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

جامعه اتریوم، این خبر را به‌عنوان تهدیدی برای اکوسیستمش تلقی می‌کند؛ چراکه سرویس‌های ابری هتزنر میزبان تقریبا ۱۶ درصد از گره‌های اتریوم است.
این شرکت همچنین اعلام کرده که این ممنوعیت به گره‌های در حال اجرا، استخراج و کشت، ترسیم نقشه، ذخیره‌سازی داده‌های بلاکچین و مبادله نیز گسترش می‌یابد. هتزنر، ضمن اذعان به تأمین انرژی اتریوم با استفاده از خدمات خود گفت ما در حال گفتگو برای حل این مشکل هستیم.
اعلام این خبر از سوی این شرکت آلمانی، میزان تأثیر نهادهای متمرکز را بر اکوسیستم رمزارزها مشخص می‌کند.
در حال حاضر، عمده گره‌های اتریوم، یعنی حدود ۵۴ درصد آن‌ها در Amazon.com میزبانی می‌شوند. دیگر ارائه‌دهندگان فضای ابری میزبان اتریوم Oracle Cloud، Alibaba و Google Cloud هستند.
شایعات و تصورات اشتباه زیادی پیرامون ادغام آینده اتریوم وجود دارند، کاهش هزینه‌های گاز و افزایش سرعت تراکنش‌ها، دو نمونه از بزرگ‌ترین این شایعات هستند که عدم صحت آن‌ها به اثبات رسیده است.

منبع کوین تلگراف

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا