رمز ارز

خروج ۳۴ هزار بیت کوین از صرافی‌ها! نگران باشیم یا امیدوار؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکت تجزیه و تحلیل داده‌های درون زنجیره‌ای Santiment گزارش داده که 34723 واحد بیت کوین در 30 سپتامبر از صرافی‌ها خارج شد که بالاترین میزان در بیش از سه ماه گذشته و چهارمین حرکت بزرگ بیت کوین در سال 2022 است. این حرکت یک شاخص بالقوه صعودی برای بیت کوین خواهد بود؛ زیرا به گفته Santiment، این موضوع ممکن است به اطمینان معامله‌گران در سه ماهه چهارم برای صعود اشاره کند.

به گزارش سایت یوتودی، آخرین باری که چنین مقدار زیادی از بیت کوین صرافی‌ها را ترک کرد، 17 ژوئن بود که پس از آن، قیمت‌ در هفته‌های بعد تقریباً 22 درصد افزایش یافت.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

شرکت تجزیه و تحلیل داده‌های زنجیره‌ای CryptoQuant نیز در جدیدترین تجزیه و تحلیل خود اشاره می‌کند که ذخایر بیت کوین صرافی‌ها طی سه روز گذشته بیش از 60000 BTC کاهش یافته است. این رقم، بالاترین مقدار در ماه‌های اخیر است و ممکن است نشانه‌ای از بازگشت تقاضا به بازار پس از ماه‌ها کاهش قیمت باشد. در حالی که جریان خروجی ارز همچنان مثبت است، عرضه کمتر در صرافی‌ها ممکن است به معنای کاهش فشار فروش توسط فعالان بازار باشد.

بیت کوین در حال حاضر با کاهش اندکی نسبت به روز قبل بر روی قیمت 19281 دلار معامله می‌شود. به دنبال عملکرد ضعیف قیمت در ماه سپتامبر، شور و اشتیاق در میان معامله‌گران همچنان پایین است که ممکن است یکی دیگر از شاخص‌های بالقوه صعودی باشد.

یکی از تحلیلگران حوزه ارزهای دیجیتال، با اشاره به داده‌های Santiment، نوشت:

نظر بازار نسبت به حرکت صعودی بیت کوین همچنان منفی است. داده‌های اجتماعی از santimentfeed امتیاز احساسات وزنی را در حدود 0.33- نشان می‌دهد، در حالی که صحبت از بیت کوین در رسانه‌های اجتماعی بسیار کمتر از 20٪ است که نشان‌دهنده کمرنگ شدن علاقه به بیت کوین است.

از لحاظ تاریخی، بیت کوین همیشه بهترین عملکرد خود را در  سه ماهه چهارم داشته است!

بیت کوین در پایان ماه سپتامبر نتوانست مرز 20000 دلار را حفظ کند و ماه میلادی گذشته را در 19425 دلار به پایان رساند. بیت کوین با ضرر 3.16 درصدی خود در ماه سپتامبر، هنوز هیچ رشدی را در ماه اکتبر نشان نداده و قیمت آن به طور متوسط در این ماه 1.64 درصد کاهش یافته است.

با این حال، ویل کلمنته، تحلیلگر ارزهای دیجیتال به سه ماهه چهارم که همیشه برای بیت کوین مثبت بوده اشاره می‌کند و می‌گوید:

از لحاظ تاریخی در سه ماهه چهارم سال همیشه شاهد بهترین عملکرد بیت کوین با میانگین بازده سه ماهه 103.9+ درصد بوده‌ایم. ماه‌های اکتبر و نوامبر با میانگین بازدهی 24% و 58% بهترین عملکرد را در این بازه داشته‌اند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا