رمز ارز

خبر خوش: حضور دوباره ارزهای دیجیتال و NFTها در مسابقات اتومبیل‌رانی فرمول ۱

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تیم‌های مسابقه فرمول 1 می‌توانند دوباره تبلیغات کریپتویی داشته باشند. در 28 مارس، صرافی کریپتویی آمریکایی کراکن (Kraken) اعلام کرد که با تیم F1 ویلیامز ریسینگ (Williams Racing) در یک قرارداد حمایتی و Web3 جدید شریک شده است. کراکن اولین شرکت بزرگ ارزهای دیجیتال است که امسال قرارداد جدیدی را در مسابقات فرمول 1 امضا کرده است.
این معامله نه تنها شامل برند کراکن است که روی خودروهای مسابقه‌ای ویلامز نقش بسته است، بلکه همچنین کالاهای کراکن و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را در بر خواهد گرفت که برای جذب طرفداران تیم‌های مسابقه‌ای است.
بال عقب خودروها همچنین آثار هنری کلکسیونی دیجیتال متعلق به مشتریان KrakenNFT را در مسابقات منتخب به نمایش می‌گذارد.
زمانی که اوضاع ارزهای دیجیتال در اواخر سال 2022 خراب شد، چندین تیم مسابقه فرمول 1 به سرعت قراردادهای حمایت مالی خود را کنار گذاشتند. از جمله: تیم F1 مرسدس بنز که یک قرارداد همکاری به ارزش تخمینی 27 میلیون دلار را با صرافی FTX به حالت تعلیق درآورد؛ همچنین شرکت فراری به طور ناگهانی به توافق بلندمدت با سازمان بلاکچین Velas سوئیس در ژانویه پایان داد و شرکت آلفارومئو که اسپانسر خود، Vauld، را کنار گذاشت.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

در ماه سپتامبر، سنگاپور تبلیغات کریپتو را در اطراف مسیر مسابقه متوقف کرد، اما اجازه داد روی خودروها باقی بماند. کشورهای دیگر از جمله فرانسه نیز محدودیت‌هایی را در سال گذشته روی تبلیغات رمزارزها در کنار مسیر مسابقات اعمال کردند.
با این حال، برخی از شرکت‌های اتومبیل‌رانی بر سر قراردادهای حمایت مالی خود باقی مانده‌اند. از جمله: تیم استون مارتین که حامیان ارزهای دیجیتال خود یعنی Crypto.com و Socios را حفظ کرده است؛ بایننس همچنان شریک تیم Alpine است و OKX و تزوس همچنان در مک لارن ریسینگ هستند.
قرارداد کراکن با ویلیامز ریسینگ می‌تواند آغازی برای بازگشت به مسابقات و ورزش برای شرکت‌های کریپتویی در سال 2023 باشد؛ زیرا نشانه‌هایی وجود دارد که بازارها بهبود می‌یابند.

منبع

کوین تلگراف

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا