رمز ارز

حضور شیبا در اجلاس جهانی فناوری و رشد کسب‌وکار!

زمان مطالعه: دقیقه

مارسی جاسترو (Marcie Jastrow)، به نمایندگی از تیم شیبا اینو در اجلاس جهانی Immerse امسال حضور خواهد داشت. این اجلاس توسط انجمن VR/AR (واقعیت مجازی/واقعیت افزوده) برگزار می‌شود.
توییت‌های حساب رسمی اجلاس جهانی Immerse تأیید کرده که جاسترو، مشاور اصلی متاورس شیبا، در اجلاس سال ۲۰۲۲ که قرار است از تاریخ ۵ تا ۷ دسامبر در میامی، فلوریدا برگزار شود، صحبت خواهد کرد.
طبق گزارش‌ها، در این اجلاس که غول‌های بزرگ دنیای فناوری از جمله متا، مایکروسافت، web3equity و TerraZero نیز حضور دارند، جاسترو قرار است در مورد توسعه متاورس شیبا و کل اکوسیستم شیبا اینو، صحبت کند.
بر اساس وبسایت رسمی اجلاس جهانی Immerse، بیش از هزار شرکت‌کننده، از جمله بیش از ۳۰۰ نماینده شرکت‌ها و بیش از ۲۰۰ سخنران، در این کنفرانس فناوری و رشد کسب‌وکار حضور خواهند داشت. جدای از این، اجلاس جهانی Immerse همچنین با رسانه‌های بزرگ – از جمله Fortune، Miami Herald، Cointelegraph و غیره – همکاری کرده تا پوشش رسانه‌ای عظیمی را در سراسر جهان ارائه دهد.
به این ترتیب، حضور نماینده‌ای از تیم شیبا و سخنرانی او در اجلاس جهانی میامی، یک نقطه عطف مهم برای این پروژه خواهد بود؛ چون می‌تواند اکوسیستم شیبا اینو و متاورس آن را در دید سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان زیادی در سراسر جهان قرار دهد.

دریافت ۲۰۰,۰۰۰ شیبا رایگان
جشنواره ویژه صرافی ارز پلاس با ۲۰۰,۰۰۰ شیبا جایزه برای هر نفر!
دریافت جایزه

منبع کریپتو بیسیک

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا