رمز ارز

جابه‌جایی ۲۸۰ میلیارد شیبا توسط کیف‌پول‌های ناشناس!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

داده‌های ارائه‌شده توسط پلتفرم Etherscan نشان می‌دهند که در ۲۴ ساعت گذشته، در مجموع بیش از ۲۸۱ میلیارد توکن شیبا اینو (SHIB) توسط کیف پول‌های ناشناس منتقل شده است.
در پی این انتقال‌ها، ۱۱۵ میلیارد شیبا به فروش رسیده است.
کیف پول 0xee4c8c3ac157eb287e8b385820f190b4663ca37مقصد اولین تراکنش بود که بیش از ۱۳ ساعت پیش انجام شد. این تراکنش، بزرگ‌ترین در بین دو تراکنش دیگر بود. در حال حاضر، ارزهای دیجیتال منتقل شده، در این آدرس باقی مانده است.
دو کیف پول دیگر که ۸۳٫۳ میلیون و ۷۷٫۹ میلیون شیبا دریافت کرده بودند، توکن‌های خود را معامله یا منتقل کرده‌اند و در حال حاضر خالی هستند.
کیف پولی که ۸۳٫۳ میلیون توکن دریافت کرده بود، در ادامه، سه تراکنش بزرگ دیگر را نیز از شیبا اینو دریافت کرد. این مبالغ نیز به‌سرعت به حساب‌های دیگر منتقل شدند.
با نوسانات فعلی قیمت شیبا که دومین میم کوین بزرگ بازار است، نهنگ‌ها با خرید این ارز دیجیتال و نگه‌داری آن، منتظر موقعیتی هستند که هنگام بالاتر رفتن قیمت با فروش آن سود ببرند.
روز جمعه نیز گزارش شد که یک نهنگ در مجموع ۱۱۴٫۹۵۲٫۸۹۴٫۱۳۸ شیبا را به یک کیف پول ناشناس فرستاده است. سپس این رمزارزها به یک کیف پول بایننس فرستاده شد که به‌ احتمال‌ زیاد، فروخته خواهد شد. در آن زمان، این مقدار شیبا حدود ۱٫۴ میلیون دلار ارزش داشت.
به گفته Etherscan، سه کیف پول دیگر نیز هم‌زمان حجم‌های زیادی از شیبا را به همان کیف پول بایننس، ارسال کرده‌اند.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا