رمز ارز

ثبت رکوردی جدید برای شیبا اینو!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تعداد آدرس‌های شبکه شیبا اینو (SHIB) به اوج تاریخی جدیدی رسیده است.
به گزارش پلتفرم تحلیلی Glassnode، تعداد آدرس‌های شبکه شیبا به بیش از ۳ میلیون آدرس رسیده و همچنان در حال افزایش است. همچنین طبق گزارش‌ها، تعداد آدرس‌های این شبکه از ابتدای سال جاری حدود ۳۵ درصد افزایش یافته است.
به گفته کارشناسان، افزایش مداوم تعداد آدرس‌های شبکه شیبا با وجود بازار نزولی، نشان می‌دهد که علاقه به این ارز دیجیتال همچنان به قوت خود باقی مانده است.
از طرفی، بر اساس گزارش پلتفرم Shibburn، نرخ سوزاندن توکن‌های شیبا در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۲ درصد افزایش یافته و روز گذشته، حدود ۴۳ میلیون توکن SHIB به کیف پول‌های مرده فرستاده شده است.
علاوه بر این‌ها، تعداد تراکنش‌های بزرگ (به ارزش بیش از ۱۰۰ هزار دلار) در شبکه شیبا نیز حدود ۳۰۰ درصد افزایش یافته است. تراکنش‌های بزرگ اغلب نشان‌دهنده فعالیت نهنگ‌ها و خرید یا فروش ارزهای دیجیتال توسط این گروه از سرمایه‌گذاران است. نهنگ‌ها یا هولدرهای بزرگ اغلب از افت قیمت‌ها یا دوره‌های ادغام به عنوان فرصتی برای انباشت استفاده می‌کنند.
با این حال، به نظر نمی‌رسد که قیمت SHIB به این اخبار مثبت واکنش نشان داده باشد. در زمان نگارش این خبر، شیبا در محدوده قیمتی ۰٫۰۰۰۰۰۸۷ دلار معامله می‌شود که نسبت به روز گذشته، حدود ۰٫۵ درصد افت دارد.
در این میان، برخی از تحلیلگران نیز پیش‌بینی می‌کنند که قیمت SHIB در این ماه به پایین‌ترین حد سالانه جدید سقوط خواهد کرد. بنابراین، برای کسانی که به این ارز دیجیتال و آینده آن باور دارند، سطح قیمتی فعلی می‌تواند نقطه خوبی برای ورود باشد.

۱۰۰ تتر (دلار) مهمان ما باشید
با ثبت نام در صرافی ارز پلاس، ۱۰۰ تتر اول را پرداخت نکنید!
ثبت نام
منبع بی‌این کریپتو

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا