رمز ارز

توجه ویژه به فرزند دوج کوین!

زمان مطالعه: دقیقه

محبوبیت بیبی دوج کوین (BabyDoge) به شدت افزایش یافته و پلتفرم‌های معاملاتی برتر دیگر نمی‌توانند این میم کوین را نادیده بگیرند. در یک اقدام جدید، یک پلتفرم معاملاتی به نام Onus Finance اعلام کرده که بیبی دوج را در برنامه خود لیست کرده است. به این ترتیب، کاربران اکنون می‌توانند از طریق این پلتفرم، بیبی دوج را ارسال، دریافت و استیک کرده و همچنین، آن را با ارزهای دیجیتال دیگری مانند USDT و VNDC مبادله کنند.
البته لازم به ذکر است که این پلتفرم، بیبی دوج را تحت عنوان BABYDOGE1M لیست کرده که یک BABYDOGE1M معادل یک میلیون توکن BabyDoge است. این ابتکار به دلیل نرخ تبدیل پایین BabyDoge به VNDC انجام شده است.
برنامه Onus Finance پلتفرمی برای ذخیره، مبادله، استیکینگ و کسب ارز دیجیتال رایگان است که تیم آن ادعا می‌کند بیش از ۲٫۵ میلیون کاربر دارد.
تعجب‌آور نیست که شاهد پذیرش گسترده بیبی دوج توسط پلتفرم‌های معاملاتی برتر هستیم. بیبی دوج یک بازی درآمدزا (P2E) دارد و صرافی غیرمتمرکز خود با نام بیبی دوج سواپ (Baby Doge Swap) را نیز در اوایل این ماه راه‌اندازی کرد. چهار روز پس از راه‌اندازی بیبی دوج سواپ، ارزش کل دارایی‌های قفل‌شده در این پلتفرم از ۱۸ میلیارد دلار گذشت.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

منبع کریپتو بیسیک

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا