رمز ارز

تلاش‌های نهنگ بزرگ برای ترویج استفاده از بیت کوین!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مایکل سیلور (Michael Saylor)، رئیس اجرایی و مدیرعامل سابق مایکرواستراتژی، در کنفرانس Baltic Honeybadger، درباره سایر برنامه‌های مرتبط با بیت کوین این شرکت، سخنرانی کرد.
وی گفت که توسعه‌دهندگان این شرکت در حال کار بر روی راه‌حل‌هایی هستند که اجازه می‌دهند تعداد زیادی از کاربران به شبکه لایتنینگ، یک شبکه پرداخت برای بیت کوین که امکان تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر را فراهم می‌کند، متصل شوند.
سیلور در دوم آگوست اعلام کرده بود که از سمت مدیرعاملی MicroStrategy کناره‌گیری کرده و به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره فعالیت خواهد کرد و عنوان جدید رئیس اجرایی را به عهده می‌گیرد. او اعلام کرد که جانشین او می‌تواند بر تجارت نرم‌افزاری شرکت تمرکز کند، در حالی که او به تبلیغ بیت‌ کوین ادامه می‌دهد.
حالا به نظر می‌رسد که بخشی از فعالیت‌های نرم‌افزاری این شرکت نیز برای ترویج استفاده از این ارز دیجیتال استفاده می‌شود که به‌طور بالقوه می‌تواند ارزش بیت کوینی که این شرکت در اختیار دارد را افزایش دهد.
سیلور که در این کنفرانس از طریق تماس ویدیویی با حضار صحبت می‌کرد، لایتنینگ را به‌عنوان «مهم‌ترین پدیده در دنیای فناوری» ستایش کرد. پروتکل لایتنینگ به کاربران این امکان را می‌دهد تا بین یکدیگر، کانال‌ پرداخت باز کرده و چندین تراکنش را قبل از تسویه‌ زنجیره‌ای مبادله کنند. این روش به حداقل رساندن کارمزد و زمان تأیید تراکنش نیز کمک می‌کند.
سیلور همچنین اعلام کرد که مایکرواستراتژی به دنبال راه‌حل‌هایی است که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد به‌سرعت، کیف پول‌های لایتنینگ را برای میلیون‌ها مشتری، افتتاح کنند. این پروژه هنوز در مراحل اولیه قرار دارد.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا