رمز ارز

تصمیم جدید بایننس و تکان خوردن ناگهانی بازار ارزهای دیجیتال!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

امروز، دوشنبه ۱۴ نوامبر، چانگ‌پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، از تشکیل یک صندوق برای بهبود وضعیت صنعت ارزهای دیجیتال به دنبال بحران صرافی FTX خبر داد. طبق گزارش‌ها، صندوق بهبود بایننس قرار است به پروژه‌های موفق ولی آسیب‌دیده از بحران نقدینگی اخیر کمک کند. برای بهره‌مندی از این صندوق، پلتفرم‌های رمزارزی می‌توانند با تیم بایننس برای بررسی صلاحیت خود تماس بگیرند.
علاوه بر این، مدیرعامل بایننس از سایر شرکت‌ها درخواست کرده تا آنها نیز در این صندوق سرمایه‌گذاری کرده و به بهبود بازار کمک کنند. در این میان، جاستین سان، بنیانگذار ترون، به دنبال حمایت و مشارکت در ابتکارعمل صرافی بایننس برای بهبود بازار است.
البته به نظر می‌رسد که بایننس، هیچ تصمیمی برای کمک به تیم FTX ندارد. در پاسخ به سوال یکی از کاربران توییتر مبنی بر اینکه «آیا FTX به عنوان یک شرکت قوی، ولی بحران‌زده، واجد شرایط استفاده از این صندوق است؟» مدیرعامل بایننس پاسخ داد:

دروغگوها یا کلاهبرداران هرگز به عنوان پروژه‌های قوی واجد شرایط نیستند. این صندوق برای پروژه‌های دیگر در اکوسیستم است.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

به دنبال انتشار این خبر، بیت کوین و همچنین کل بازار ارزهای دیجیتال یک جهش ناگهانی را تجربه کردند. براساس داده‌های بازار، قیمت بیت کوین در یک ساعت بیش از ۶ درصد افزایش یافت و به ۱۶،۸۶۰ دلار رسید. قیمت توکن BNB بایننس نیز با یک رشد ۴ درصدی به ۲۸۳ دلار افزایش یافت. ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال نیز به ۸۴۱ میلیارد دلار افزایش پیدا کرده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا