رمز ارز

بیت کوین یا اتریوم؟ کدام‌یک عملکرد بهتری در ماه‌های آینده خواهد داشت؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش تحلیل‌گران بازار، نسبت بیت کوین به اتریوم (bitcoin-ether ratio) به بالاتر از میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه خود رسیده که از لحاظ تاریخی، نشان‌دهنده یک بریک آوت صعودی است.
همزمان با افت کلی بازار ارزهای دیجیتال به دنبال ورشکستگی صرافی FTX، یکی از تحلیلگران با انتشار نمودار مربوط به نسبت بیت کوین به اتریوم، اظهار داشته که انتظار دارد بیت کوین در مقایسه با اتریوم، در بازار نزولی فعلی انعطاف‌پذیرتر باقی بماند.

کیتی استاکتون، بنیانگذار و مدیر شرکت Fairlead Strategies، پس از در نظر گرفتن حرکت اخیر نسبت بیت کوین به اتریوم به بالاتر از منحنی میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه، در یادداشتی به مشتریان گفت:

ما انتظار داریم که بیت کوین در ماه‌های آینده عملکرد بهتری داشته باشد.

بیت کوین یا اتریوم؟ کدام‌یک عملکرد بهتری در ماه‌های آینده خواهد داشت؟

بر اساس نموداری که استاکتون به اشتراک گذاشته، نسبت بیت کوین به اتریوم روز یکشنبه از میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه عبور کرد و در زمان نگارش این خبر، در محدوده ۱۴٫۵ قرار دارد. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه، یکی از متداول‌ترین خطوط تکنیکال ردیابی‌شده است که از لحاظ تاریخی، یک نقطه بریک آوت قابل‌اعتماد محسوب می‌شود. با توجه به نمودار بالا، در سه موردی که نسبت بیت کوین به اتریوم از این منحنی بالاتر رفته، سودهای قابل‌‌توجهی به همراه داشته است.

دریافت ۲۰۰,۰۰۰ شیبا رایگان
جشنواره ویژه صرافی ارز پلاس با ۲۰۰,۰۰۰ شیبا جایزه برای هر نفر!
دریافت جایزه

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا