رمز ارز

بیت کوین دارد طلا را از دور خارج می‌کند؟!

زمان مطالعه: دقیقه

رشد بیت کوین باعث شده است که برخی از طرفداران این دیدگاه را به اشتراک بگذارند که رمزارزها بر اساس معیارهای مختلف مانند ذخیره ارزش، طلا را پشت سر خواهند گذاشت و در نهایت جایگزین این فلز گران‌بها خواهند شد.
علی‌رغم سقوط اخیر بازار، بازیگران مهم ارزهای دیجیتال تایید کردند که سقوط طلا در مقابل بیت کوین همچنان ادامه دارد. در 13 آگوست، مایکل سیلور، مدیر اجرایی MicroStrategy اظهار داشت که طلا احتمالاً به دلیل رشد بیت کوین تبدیل به کالای سرمایه شماره دو می‌شود. جالب توجه است که بر خلاف طلا، بیت کوین شانس بیشتری برای پذیرش به عنوان ارز توسط حوزه‌های قضایی دارد.
در مورد نگرانی‌های مربوط به نوسانات بیت کوین، سیلور گفت که سرمایه‌گذاران بلندمدت نباید هراس داشته باشند و توجه داشته باشند که نوسانات قیمت، بخشی از مسیر است. وی افزود که بیت کوین به دلیل نوسانات ناشی از تلاش سرمایه‌گذاران برای کسب درآمد در کوتاه‌مدت مورد انتقاد قرار گرفته است.
استراتژی بلندمدت، برنامه سرمایه‌گذاری MicroStragey روی بیت کوین است. قابل ذکر است که این شرکت از زمان ورود به بازار بیت کوین در آگوست 2020، بیش از 200 بیت کوین جمع‌آوری کرده است. علاوه بر این، این شرکت همچنین 918.1 میلیون دلار ضرر داشته است که 917.8 میلیون دلار مربوط به ذخایر بیت کوین آن است.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان

فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

منبع فاین بولد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا