بازی

بسته‌های الحاقی بازی Wild Hearts رایگان خواهند بود

بسته‌های الحاقی بازی Wild Hearts رایگان خواهند بود

تنها دو هفته با عرضه وایلد هارتز (Wild Hearts)، پروژه مشترک الکترونیک آرتز و کویی تکمو، فاصله داریم و به نظر می‌رسد که پشتیبانی از این بازی پس از عرضه نیز ادامه خواهد داشت. 

لوئیس هاروی (Lewis Harvey)، تهیه کننده وایلد هارتز، در انجمن ردیت اعلام کرد که طرفداران باید منتظر محتوای بیشتری به شکل رایگان باشند. همچنین خبری از پرداخت‌های درون برنامه‌ای نخواهد بود و شما بدون پرداخت هزینه می‌توانید به همه ویژگی‌های بازی Wild Hearts دسترسی داشته باشید. 

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Need for Speed Unboundبازگشت پادشاه مسابقات خیابانی
بررسی بازی Need for Speed Unbound

هیولاهای بزرگی که در دنیای بازی Wild Hearts شکار می‌کنید، کمونو (Kemono) نام دارند. در زمان عرضه ۲۰ کمونو در بازی وجود دارند ولی تعداد آن‌ها با به روزرسانی‌های رایگان افزایش پیدا خواهد کرد. استودیو سعی داشته کیفیت این هیولاها را فدای کمیت آن‌ها نکند و به همین خاطر تعداد آن‌ها در ابتدا بازی چندان زیاد نیست. 

بازی Wild Hearts

بازی یک کمپین اصلی دارد که شما می‌توانید آن به تنهایی یا با دوستان خود تجربه کنید. پس از پایان کمپین اصلی مراحل جدید باز می‌شوند که از شما می‌خواهد درباره کمونوهای خطرناک دنیای بازی تحقیق کنید. ساخت بازی Wild Hearts توسط Omega Force صورت می‌گیرد، توسعه دهنده‌ای که برای ساخت سری Dynasty Warriors شهرت دارد.

Wild Hearts در ۱۷ فوریه سال ۲۰۲۳ (۲۸ بهمن ۱۴۰۱) برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی منتشر می‌شود. 


ویجی‌لاگ پلاس: خداحافظی با آنچارتد و تاریخ انتشار ماینکرفت لجندز

بسته‌های الحاقی بازی Wild Hearts رایگان خواهند بود - lastech

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا