رمز ارز

بزرگ‌ترین نمایشگاه توکن NFT راه‌اندازی شد!

زمان مطالعه: 1 دقیقه

هنرمند دیجیتال، مایک وینکلمن (Mike Winkelmann)، که با نام بیپل نیز شناخته می‌شود، استودیو بیپل، یک فضای هنر دیجیتال 50000 فوت مربعی را در چارلستون، کارولینای جنوبی، افتتاح کرده است تا جامعه هنرمندان توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را تقویت کند.
بیپل در روزهای اولیه رونق NFT، زمانی که معروف‌ترین اثر خود،«Everydays: The First 5,000 Days» را به قیمت 69.3 میلیون دلار در حراج کریستی در مارس 2021 فروخت، سرفصل خبرها شد.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

به گفته وب‌سایت بیپل استودیو، وینکلمن از این فضا برای خلق آثار هنری خود استفاده خواهد کرد. این فضا همچنین دارای یک گالری 13000 فوت مربعی است. این وب‌سایت می‌گوید:

ما می‌خواستیم فضایی بسازیم که بتوانیم انواع مختلف نمایشگاه‌های هنرمندان و رویدادهای اجتماعی تجربی را برنامه‌ریزی کنیم.

در حالی که این استودیو هنوز به روی عموم باز نیست، به مردم اجازه می‌دهد که برای بازدید از گالری در زمان مشخص‌شده، ثبت نام کنند.
تجربه‌های فراگیر و حضوری هنر دیجیتال در ماه‌های اخیر در حال افزایش بوده است؛ زیرا هنر NFT جای خود را در موزه‌های برجسته پیدا کرده است. در ماه فوریه، Cozomo de’ Medici، مجموعه‌دار و سرمایه‌گذارNFT، تعداد 22 اثر هنری دیجیتالی را به موزه هنر لس آنجلس اهدا کرد. “بدون نظارت”، اثر هنری مولد رفیک آنادول، از ژانویه در موزه هنر مدرن نیویورک به نمایش گذاشته شده است و قرار است تا اوایل آوریل ادامه داشته باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا