رمز ارز

با شیباریوم، شیبا را ارزان‌تر از همیشه بخرید!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

طبق یک توییت اخیر که توسط حساب رسمی توکن بون (BONE) صرافی شیباسواپ منتشر شده، بلاکچین لایه دوم شیباریوم (Shibarium) قادر است کارمزد تراکنش‌ها را هزاران درصد کاهش دهد. در همین راستا، حساب BONE یک اسکرین شات را با جزئیات یک تراکنش به اشتراک گذاشته که نشان می‌دهد کارمزد این تراکنش، 0.00002 BONE بوده است.
با شیباریوم، شیبا را ارزان‌تر از همیشه بخرید!بلاکچین لایه دوم شیباریوم به کاربران این امکان را می‌دهد تا با استفاده از توکن‌های BONE به عنوان کارمزد تراکنش، انتقال شیبا اینو را انجام دهند. پیش‌تر، شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama) و تیم توسعه‌دهنده SHIB اظهار داشتند که کارمزدهای تراکنش در شیباریوم، بر خلاف کارمزدهای شبکه اتریوم، بسیار پایین‌تر و سریع‌تر خواهد بود، بدون هیچ‌گونه ازدحامی.
علاوه بر این، طبق چندین پست منتشرشده توسط کوساما، انجام هر تراکنش در شیباریوم به توکن‌سوزی منظم SHIB هم کمک می‌کند. مکانیزم این فرایند بسیار ساده بوده و به این صورت است که بخشی از کارمزد هر تراکنش که با توکن BONE پرداخت می‌شود، به توکن‌های شیبا اینو تبدیل شده و سپس، به کیف پول‌های مرده ارسال می‌شود. به این ترتیب، ارتش SHIB اکنون انتظار دارد که تریلیون‌ها توکن شیبا اینو سوزانده شود که در تئوری، قیمت را به میزان قابل‌توجهی افزایش می‌دهد. به لطف این توکن‌سوزی‌ها و ارسال توکن‌ها به کیف پول‌های غیرقابل استفاده، با کاهش عرضه در گردش، این ارز دیجیتال کمیاب‌تر شده و ارزشمندتر خواهد شد.
در همین حال، پس از اجرایی شدن باشکوه شبکه آزمایشی شیباریوم به نام PuppyNet، نهنگ‌ها شروع به خرید مقادیر انبوه BONE کرده‌اند و تا حد زیادی، سرمایه‌گذاری خود را بر روی این توکن افزایش داده‌اند. بر اساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط IntoTheBlock، نهنگ‌ها اکنون 126.15 میلیون توکن BONE در اختیار دارند که 54.84 درصد از عرضه در گردش آن است. علاوه بر این، قبل از انتشار PuppyNet در روز شنبه، BONE به پلتفرم وام‌دهی رمزارزی CoinRabbit نیز اضافه شد.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا