رمز ارز

با این روش در تراکنش‌های شیبا ناشناس بمانید!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

دارندگان شیبا اینو (SHIB) اکنون می‌توانند کوین‌های خود را به صورت ناشناس با استفاده از برنامه غیرمتمرکز و حریم خصوصی محور برمودا (Bermuda) به هر کیف پولی منتقل کنند.
برمودا یک برنامه غیرمتمرکز و پروتکلی غیرمتمرکز برای حفظ حریم خصوصی است که اخیراً پشتیبانی خود را از شیبا اینو اعلام کرد. طبق این اعلامیه، کاربران اکنون می‌توانند شیبا را به کیف پول‌های دیگر منتقل کنند، بدون اینکه آدرس کیف پول شخصی آنها در طول فرآیند انتقال فاش شود. این امر، یک سطح جدید از حریم خصوصی را برای تراکنش‌های کاربران فراهم می‌کند.
برمودا به کاربران این امکان را می‌دهد که پرداخت‌های ارزهای دیجیتال را به صورت ناشناس انجام دهند. هنگامی که یک کاربر با استفاده از برمودا پرداختی را انجام می‌دهد، این برنامه، آدرس کیف پول واقعی او را با یک آدرس مجازی جایگزین می‌کند و هویت کاربر و جزئیات تراکنش را خصوصی نگه می‌دارد.
اکوسیستم شیبا همچنان به گسترش خود ادامه می‌دهد؛ زیرا صرافی‌های بیشتری از این میم کوین با تم سگ پشتیبانی می‌کنند. برای مثال، BitGo، یک شرکت امنیتی دارایی دیجیتال مستقر در کالیفرنیا، اخیراً پشتیبانی از شیبا را اضافه کرد و اکنون به کاربران خود اجازه می‌دهد که به طور ایمن رمزارز محبوب خود را در هر دو کیف پول حضانتی (custodial) و گرم آن، ذخیره، ارسال و دریافت کنند.
در 20 ژانویه نیز، Hotcoin Global، یک صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سیدنی، اعلام کرد که از طریق یکپارچه‌سازی Simplex، به کاربران اجازه می‌دهد شیبا اینو و سایر رمزارزهای محبوب را با استفاده از کارت‌های اعتباری یا نقدی خود خریداری کنند.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!


شروع

منبع

کریپتو بیسیک

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا