بازی

بازیگر نقش نیگان به فصل چهارم The Boys پیوست

بازیگر نقش نیگان به فصل چهارم The Boys پیوست

جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan) رسما به بازیگران فصل چهارم سریال The Boys پیوست.

مورگان بیشتر به دلیل ایفای نقش ویلن بی‌رحم سریال The Walking Dead یعنی نیگان اسمیت شناخته می‌شود و حالا به عنوان یک بازیگر مهمان در فصل چهارم The Boys حضور خواهد داشت. البته هنوز هیچ صحبتی درباره نقش او در سریال آمازون نشده است.

مطلب پیشنهادی:نگاه اولیه به فصل پنجم سریال Money Heist؛ مثل همیشه عالیشروعی نفس‌گیر برای پایانی خوب
نگاه اولیه به فصل پنجم سریال Money Heist؛ مثل همیشه عالی

پیش از اعلام این خبر، اریک کریپک، خالق سریال The Boys در مصاحبه خود با نشریه E! News اعلام کرده بود که مورگان یکی از «بزرگ‌ترین طرفداران سریال» است و آن‌ها در حال ارتباط با یکدیگر برای حضور او در فصل چهارم آن هستند.

نکته قابل توجه اینکه دین مورگان در سریال Supernatural ایفاکننده نقش جان وینچستر، پدر شخصیت‌های اصلی یعنی دین و سم وینچستر بوده است. در این سر‌یال نقش دین وینچستر را جنسن اکلس بازی می‌کند و اکنون با حضور جفری دین مورگان در سر‌یال The Boys این دو یک بار دیگر با یکدیگر همبازی شده‌اند.

سریال The Boys

این بازیگر اکنون در حال فیلمبرداری سریال اسپین‌آف واکینگ دد با نام Isle of the Dead است که روی شخصیت‌های نیگان و مگی (با بازی لورن کوهن) تمرکز دارد.

تاریخ انتشار فصل چهارم سریال The Boys هنوز مشخص نشده و فیلمبرداری آن به تازگی آغاز شده است. از فصل جدید سریال فصل عنوان قسمت اول مشخص شده که Department of Dirty Tricks است. اولین تصویر از فصل چهارم نیز به‌تازگی منتشر شده بود.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به قسمت شانزدهم سریال خاتون – فاجعه مطلق
نگاهی به قسمت شانزدهم سریال خاتون – فاجعه مطلق


گربه استری چقدر واقعیه

تماشا از کانال یوتیوب lastech پلاس

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا