رمز ارز

امکان خرید دوج کوین در سوپرمارکت‌ها فراهم شد!

زمان مطالعه: دقیقه

کیوسک‌های کوین‌استار (Coinstar) که امکان تبدیل کوین به پول کاغذی را فراهم می‌کنند، حالا می‌توانند برای خرید دوج کوین و چندین رمزارز دیگر از جمله استلار و لایت کوین مورد استفاده قرار گیرند. شرکت کوین‌استار، آزمایش ارزهای دیجیتال را چهار سال پیش با شراکت با صرافی Coinme آغاز کرد.
خریداران می‌توانند با ایجاد یک حساب کوین‌می یا خرید یک کوپن در دستگاه کوین استار، ارز دیجیتال خریداری کنند. این دستگاه چهار درصد کارمزد دریافت می‌کند که البته آن را به راهی نسبتا گران برای خرید ارزهای دیجیتال تبدیل کرده است. کاربران باید برای انجام عملیات خرید، با بارگذاری گواهینامه رانندگی و سایر مدارک، حساب کوین‌می خود را تایید کرده باشند.
در ماه اکتبر ۲۰۲۱، والمارت تقریبا ۲۰۰ دستگاه کوین‌استار را به‌عنوان بخشی از یک برنامه آزمایشی در فروشگاه‌های خود مستقر کرد.
کوین‌استار شبکه‌ای از بیش از ۹ هزار دستگاه مجهز به کوین‌می را در سراسر آمریکا راه‌اندازی کرده است. این شرکت در ماه آوریل، کیوسک‌های خود را به ایالت الورمانت آورد و در سوپرمارکت‌های منتخبی که توسط شرکت‌های Hannaford، Tops Friendly Markets اداره می‌شدند و همچنین در برخی از فروشگاه‌های Shaw و Star Market قرار داد. در ماه جولای گذشته، این کیوسک‌ها به ایالت کنتیکت نیز گسترش یافتند.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا