رمز ارز

افزایش مرموز قیمت توکن‌های شبکه ترا!

زمان مطالعه: 3 دقیقه

در طول 24 ساعت گذشته، قیمت دارایی‌های رمزارزی اندکی بهبود یافته و ارزش بازار ارزهای دیجیتال جهانی، امروز با 1.9 درصد افزایش به 1.07 تریلیون دلار رسیده است. جالب اینجاست که دو توکن بلاکچین به اصطلاح شکست خورده ترا که اکنون ترا یواس‌دی کلاسیک (USTC) و لونا کلاسیک (LUNC) نامیده می‌شوند، دستاوردهای قابل‌توجهی داشته‌اند. لونا کلاسیک طی 24 ساعت گذشته بیش از ۱۳ درصد صعود کرده و استیبل کوین سابق یعنی ترا یواس‌دی کلاسیک هم شاهد رشد چشمگیر ۳۲ درصدی ارزش خود در برابر دلار آمریکا بوده است.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

پس از مصاحبه اخیر دو کوان، توکن ترا کلاسیک شاهد احیای بازار است!

به گزارش سایت بیت کوین نیوز، ارزش دو ارز دیجیتال مرتبط با شبکه ترا به دلایلی مرموزی در روز سه‌شنبه به طور قابل‌توجهی افزایش یافتند. حرکات بازار به دنبال مصاحبه اخیر دو کوان رخ داد؛ زیرا بنیان‌گذار ترا در مورد احتمال وجود یک فرد خرابکار در سیستم ترا صحبت می‌کند.

وی در مصاحبه خود توضیح داد، در وهله اول یک فرد خرابکار پشت همه این آسیب‌پذیری‌ها قرار دارد. وی افزود که به تنهایی مسئول هر نقطه ضعفی است که جلوی سود معامله‌گران را گرفت.

نمودار USTC/BUSD در 23 اوت 2022

چهار روز بعد، ترا کلاسیک و لونا کلاسیک در مقایسه با تعداد زیادی از کوین‌های دیگر بازار، شاهد پیشرفت‌های قابل‌توجهی بودند. حجم معاملات ۲۴ ساعته ترا یواس‌دی کلاسیک نیز امروز با ۱۷۹ درصد افزایش به ۳۵٫۲۷۳ میلیون دلار رسیده، در حالی که این رقم برای لونا کلاسیک با بیش از ۲۳۹ درصد افزایش، به ۱۵۸٫۵۳۹ میلیون دلار رسیده است.

علاوه بر این، قیمت جدیدترین دارایی بلاکچین یعنی LUNA در روز گذشته 9.4 درصد رشد داشته و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن هم شاهد رشد ۱۷۷ درصدی بوده است.

آمارها نشان می‌دهند که OKX فعال‌ترین صرافی در معاملات ترا یواس‌دی کلاسیک بوده است. در حالی که Kraken فعال‌ترین صرافی در معاملات لونا کلاسیک به شمار می‌رود. در حالی که ترا یواس‌دی کلاسیک از نظر ارزش ۳۲ درصد افزایش یافته است، اما هنوز تا 1 دلار فاصله داشته و در حال حاضر با قیمت 0.0307 دلار در هر واحد معامله می‌شود. در حالی که دلایل جهش کوین ترا کلاسیک ناشناخته است، برخی از حامیان رمزارزها تلاش می‌کنند ترا کلاسیک را به یک دلار برسانند.

حامیان  لونا کلاسیک جامعه بسیار فعالی دارند و مسلماً در رسانه‌های اجتماعی بسیار پرطرفدارتر از حامیان لونا  2.0هستند. در حالی که حامیان ترا یواس‌دی کلاسیک تلاش می‌کنند تا حمایت دیگر معامله‌گران را هم جلب کنند، توکن‌های لونا کلاسیک و استیبل کوین ترا هنوز به عنوان کوین‌های کلاهبرداری و نوعی طرح پانزی شناخته می‌شوند. علاوه بر این، با این که در هفته اول جولای، دو کوین ترا کلاسیک به طور قابل توجهی پامپ شدند، اما قیمت‌ آنها مدت کوتاهی پس از این رشد کوتاه مدت ثابت شد. در همان ماه، ترا یواس‌دی کلاسیک طی یک دوره هفت روزه 470 درصد بالاتر رفت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا