رمز ارز

استفاده از دامنه‌های اتریومی رکورد زد!

زمان مطالعه: دقیقه

طبق گزارش‌ها، تعداد دامنه‌های ثبت‌شده در سرویس ENS اتریوم از مرز ۱٫۸ میلیون دامنه گذشته است. تنها در ماه جولای ۳۷۸ هزار دامنه جدید در این سرویس به ثبت رسیده‌اند.
افزایش ثبت‌نام‌ها در حالی اتفاق می‌افتد که اتریوم برای ادغام در ماه آینده آماده می‌شود که مکانیسم تایید تراکنش‌های این بلاکچین را از الگوریتم اجماع اثبات کار به اثبات سهام تغییر می‌دهد.
خوری ویتاکر (Khori Whittaker)، مدیر اجرایی شرکتی که خدمات ثبت دامنه در اتریوم را انجام می‌دهد، معتقد است که این افزایش ثبت‌نام تنها به خاطر ادغام پیش رو نبوده و دلایل دیگری هم دارد.
ویتاکر معتقد است جامعه فعال و پرشوری از طرفداران ENS وجود دارند که به‌طور مستقل در حال انتشار اخبار و شناساندن پتانسیل‌های دامنه‌های ENS هستند. او همچنین افزود، کاهش هزینه‌های گاز برای تراکنش‌های اتریوم نیز در این اتفاق مؤثر بوده و گفت:

ما متوجه شده‌ایم که وقتی هزینه‌های گاز کاهش می‌یابد، ثبت دامنه‌ها افزایش می‌یابد.

به گفته ویتاکر، این شرکت همچنین شاهد افزایش حضور جوامع غیر انگلیسی‌زبان در اکوسیستم ENS از جمله، جوامع عربی و اسپانیایی‌زبان بوده است.
دامنه‌های ENS همچنین می‌توانند به کیف پول ارز دیجیتال فرد پیوند داده شوند. کاربران می‌توانند به‌جای اثبات فرستنده با آدرس طولانی اتریوم، نام دامنه .eth خود را فرستاده و تراکنش دریافت کنند.

منبع دی‌کریپت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا