رمز ارز

ارزهای دیجیتال پرطرفدار در آمریکا و آسیا را بشناسید!

زمان مطالعه: دقیقه

داده‌های وبسایت CoinGecko نشان می‌دهند که دو توکن از اکوسیستم شیبا اینو، یعنی SHIB و BONE، این هفته در آسیا، ایالات‌متحده آمریکا و کانادا در مرکز توجهات قرار گرفته‌اند.
کوین گکو، بزرگ‌ترین گردآورنده اطلاعات ارزهای دیجیتال مستقل در جهان، اخیرا ده کوین پرطرفدار هفته در آسیا، ایالات‌متحده آمریکا و کانادا را معرفی کرده است. شیبا اینو و توکن بومی اکوسیستم شیبا، BONE به فهرست ده ارز برتر در هر سه منطقه راه یافته‌اند.
در آسیا، شیبا اینو در فهرست پرطرفدارترین کوین‌ها در جایگاه پنجم ایستاده و Bone جایگاه دهم را به خود اختصاص داده است. از سوی دیگر، SHIB به‌عنوان چهارمین کوین پرطرفدار در ایالات‌متحده ظاهر شده و BONE موفق به کسب رتبه هفتم در این منطقه شده است. همچنین در کانادا، شیبا اینو چهارم شد و Bone جایگاه دهم را کسب کرد.
اکوسیستم شیبا اینو، این روزها محبوبیت روزافزونی پیدا کرده و اخیرا نسخه موبایلی بتای بازی‌های کارت کلکسیونی خود را با نام Shiba Eternity در ویتنام راه‌اندازی کرده است. از زمانی که XFUND تاریخ تخمینی ارتقاء Mainnet را اعلام کرده، شایعاتی نیز در مورد راه‌اندازی احتمالی شیباریوم در ۱۵ آگوست در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده است.

منبع کریپتو بیسیک

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا