بازی

احتمال عرضه Call of Duty: Modern Warfare 2 روی استیم قوت گرفت

احتمال عرضه Call of Duty: Modern Warfare 2 روی استیم قوت گرفت

Call of Duty: Modern Warfare 2 هفته آینده رسما معرفی خواهد شد و با توییت جدید استیم، احتمال انتشار آن روی این فروشگاه محبوب – که پیش از این هم مطرح شده بود – قوت گرفت.

پس از اینکه حساب رسمی Call of Duty در توییتر، تیزر زمان معرفی Call of Duty: Mo‌dern Warfare 2 را به اشتراک گذاشت، حساب رسمی استیم، با ری‌توییت کردن آن، از ایموجی چشم استفاده کرد (تصویر زیر)، به این معنی که احتمالا Modern Warfare 2 در استیم نیز منتشر می‌شود.

مطلب پیشنهادی:چطور از استیم به صورت آفلاین استفاده کنیم؟استیم و باز هم یک برگ برنده حسابی!
چطور از استیم به صورت آفلاین استفاده کنیم؟

Call of Duty: Modern W‌arfare 2 در استیم

علاوه بر این، همان‌طور که در ابتدای متن اشاره کردیم، اخیرا آرت‌ورک و آثار هنری Call of Duty: Modern W‌arfare 2 در استیم مشاهده شده بود که همین امر شایعات مربوط به بازگشت فرانچایز محبوب اکتیویژن به پلتفرم ولو را پس از هفت سال به وجود آورد.

طبق تیزری که امروز تحت عنوان Ultimate Team از بازی منتشر شد، در تاریخ ۸ ژوئن یا ۱۸ خرداد از Modern Wa‌rfare 2 و گیم پلی آن به‌صورت کامل رونمایی می‌شود. در این تیزر شاهد سربازانی از جمله Ghost (که در آرت‌ورک بازی نیز دیده می‌شود) در یک ماشین نظامی بودیم که در نهایت وارد میدان نبرد می‌شوند.

اکتیویژن اخیرا اعلام کرده بود که بازی موردانتظار Call of Duty Modern W‌arfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۲۲ (۶ آبان ۱۴۰۱) منتشر می‌شود.

مطلب پیشنهادی:چطور روی گنو/لینوکس بازی کنیم ؟روی توزیع‌های لینوکسی هم می‌توان بازی کرد
چطور روی گنو/لینوکس بازی کنیم ؟


Top 10: بهترین ایستراگ‌های ماینکرفت در بازی‌ها!

تماشا از کانال یوتیوب lastech

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا